Casibom Belge İstiyor Mu

Casibom belge istiyor mu? Gerek duyulması halinde, belge talep etme hakkı site yönetiminde bulunmaktadır. Ancak, belge talep etmede, sitenin genel şart ve koşullarında açıklanmıştır. Buradaki şartların oluşması ile birlikte, site yönetimi tarafından belge talep edilmesi mümkün olabilir.

Bu hesap doğrulama ya da finansal işlemler dahilinde gündeme gelmek gibi bir durumu ortaya çıkarabilir. Sizlere, neden belge istenir? Sorusunun karşılığını, yazı içerisinde anlatmaya çalışacağız.

Casibom Belge Talebi

Casibom belge talebi, müşteri hizmetleri tarafından gündeme getirilebilir. Gerekçeleri açıktır. Aslında belge talep etme gerekçelerinde, hesap doğrulama işlemi, 18 yaş sınırı, finansal enstrümanların üye olan şahsa ait olup olmadığı gibi maddeler bulunmaktadır. Konuyu biraz daha açalım.

Herkes kendine ait bir tane hesap açmak ile yükümlüdür. Verilen bilgilerden açılan hesapları, sadece bir şahıs kullanabilir. Bir IP adresinden kullanabilir. Birden fazla hesap açılamaz. Hesap doğrulama işlemi, bu gerçeği görmek amacıyla gündeme getirilebilir ve belge talep edilebilir. Bu siteyi sadece 18 yaşında ya da üzerinde olanlar kullanabilir.

Bu gerçeği görmek amacıyla, casibom belge istiyor mu? Sorusunun karşılığında belge talebi gündeme gelebilir. Hesap açmış olan şahıslar, sadece ve sadece kendi adına ve soy adına ait olan enstrümanlar aracılığı ile para yatırma ve çekme işlemlerini yapabilir. Çalıntı kart veya hesaplar ile işlem yapılmasının önüne geçmek için, böyle bir kural getirilmiştir.

Ayrıca, üye hesabında bulunan paranın başka bir şahıs tarafından, üye şifre ve kullanıcı adını ele geçirmiş bir şahıs tarafından, çekilmesini engellemek amacıyla güvenlik tedbirleri kapsamında farklı hesap anlayışında ya da sistem anlayışında belge talebi gündeme gelebilir.

Casibom Belge Nasıl Gönderilir?

Casibom belge nasıl gönderilir? Tabii ki bir belgeyi temin edip, bu belgeyi posta ya da kurye aracılığıyla şirket merkezine göndermeniz şeklinde bir uygulama yoktur. Casibom belge istiyor mu? İle birlikte, bir belge talebi gündeme geldiğinde yapılacak işlem basittir.

Her belge, gönderilecek her belge, ayrı bir resim dosyası şekline dönüştürülmeli ve elektronik posta aracılığı ile müşteri hizmetlerine gönderilmelidir.

Fotoğraf çekimi, resim seçenekleri tercih edilmektedir. Ancak arzu eden üyelerin orijinal belgeyi temin etmesi ve tarama işlemini gerçekleştirip, jpeg formatında yollaması gibi bir durumda söz konusu olabilir.

Fotoğraf çekim işleminde fotoğrafın net olmasına dikkat edilecektir. Bütün metinler, yazılı metinler kolay bir şekilde okunmalıdır. Üzerinde hiçbir şekilde oynama yapılmamalıdır.

Casibom Belge İstiyor Mu

Pasaport ya da kimlik gibi bir belge gönderilecek ise, ekranda resim formatında kadrajda bulunması zorunludur. Hiçbir kısmı, kenarları dahil olacak şekilde, dışarıda kalmamalıdır.

Resim üzerinde üye olan şahsın eli ya da parmakları ile kapatılma işlemi yapılmamalıdır. Işığın yeterli olması ve parlama olmamasına da dikkat edilmelidir. Tüm bu belgeler hazırlanmalı ve e-posta aracılığı ile müşteri hizmetlerine gönderilmelidir.

Peki, bu şartlarda hazırlanacak belgeler, hangi elektronik posta adresine gönderilir? Bu sitenin resmi elektronik posta adresi nedir? [email protected]  elektronik posta adresi kullanılmalıdır. Üye olan şahıslar, belge gönderme aşamasında da, sistemde kayıtlı olan ve bizzat kendileri tarafından verilen elektronik posta adresini kullanmak zorundadır.

Casibom Belge İstiyor Mu Göndermek Güvenilir Mi?

Casibom belge göndermek güvenilir mi? Siz bu yazıda tanımlanmış gerekçelere istinaden, belgeleri hazırlayıp, yine bu yazıda belirtilmiş şekil ile müşteri hizmetlerine göndereceksiniz. Casibom belge istiyor mu? Sorusunun karşılığını gerçekleştirmiş olacaksınız.

Peki, gönderdiğiniz belgelerin akıbeti nedir? Üyeler tarafından gönderilen belgeler alınır, incelenir, kurallara ya da şartlara uygun olup olmadığına bakılır. Şartlara uygun olması ile birlikte, sistemde üyelik iptal işlemi gerçekleşene kadar kayıt altında tutulur.

Bu durumda ana sayfada da yani site ana sayfasında da görülen gizlilik politikası hükümleri uygulanır. Yasal açıdan belgelerin koruma altına alındığı, 3. şahıslara aktarılmadığı, kişisel verilerin korunması kanun hükümleri dahilinde hareket edildiği bu bölümde bildirilir. Kalıcı olarak ne zaman silinir? Gönderilen belgelerin kalıcı olarak silinmesi için, üye tarafından, üyelik iptal işleminin yapılması gerekecektir.

Kalıcı olarak sistemden belgelerin silinmesi için, site tarafından gerekçeler ile birlikte, üyelik iptal işleminin yapılması gerekecektir. Bunun haricinde hesap dondurma ya da hesap askıya alma gibi işlemlerde de, üyelik iptal işlemi yapılana kadar belgeler tutulmaya devam edilir.

Yorum Yap