Betturkey Havale Para Yatırma

Betturkey havale para yatırma işlemini destekleyen sitelerden bir tanesidir. Yabancı site olması, yurt içi menşeli şirket tarafından işletilmesi, Türkiye’den bankacılık işlemleri kapsamında açılan hesaplara para yatırılamayacağı anlamına gelmez.

Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankalarını kullanmak ve para yatırma işlemini yapmak mümkündür.

Betturkey Havale İle Yatırım Nasıl Yapılır?

Önemli detayları kapsar nitelikte betturkey havale ile yatırım nasıl yapılır? Sorusunun da karşılığına bakalım. Tabii ki önce üye olan şahıs kendi adına ve soy adına ait bir hesabı kullanacak, sadece bu hesap üzerinden havale ile yatırım işlemi yapacaktır.

Bunun dışında, akraba, eş dost ve benzer bir ilişki bulunsa dahi, para yatırma işlemi bu yöntem ile yapılamaz. Banka şubesinden, ATM cihazından, internet bankacılığından, mobil bankacılık sisteminden para yatırma işleminin yapılması mümkündür.

Güncel banka bilgilerini almak amacıyla, para yatırma bölümüne gelmek yani sitenin sol üst köşesinde yatırım başlığına tıkladıktan sonra açılan sayfaya gelmek gerekecektir.

İlk seçenek banka havalesi, EFT olarak görülür. Buradan banka ismi, hesap ve IBAN numarası gibi bilgileri alabilirsiniz. En az 100 Türk Lirası yatırmak zorundasınız. Verilen yönergeler dahilinde hareket edeceksiniz.

Aldığınız hesaba para transfer işlemini yapacaksınız. Yaptığınız transfer işlemine ait bilgileri para yatırma talep formuna girecek ve onaylayacaksınız, paranız hesaba geçecektir.

Betturkey Havale Para Yatırma

Betturkey Hangi Bankalar İle Çalışıyor?

Aslında betturkey hangi bankalar ile çalışıyor? Sorusunda genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankaları şeklinde net bir ifadeyi kullanmak gerekecektir.

Her türlü bankadan site hesaplarına para transfer işlemini yapabilirsiniz. Akbank, Garanti Bankası, İş Bank, ING Bank, Finansbank, Yapı Kredi ve benzer bankaları kullanabilirsiniz.

Güncel banka bilgilerini yazıda anlattığımız yöntem ile öğrenmeniz ya da canlı destek ile görüşüp, talep etmeniz mümkün olabilir.

Betturkey Havale Yatırımı Ne Kadar Sürüyor?

Eğer, betturkey havale para yatırma işlemini yapar iseniz, para yatırma talep formunu açıp, doldurup, inceleme ve onay süreci için finansal departmana göndereceksiniz.

Bu işlemi başlattığınız andan itibaren, betturkey havale yatırımı ne kadar sürüyor? Süre en fazla 5 dakika olarak tanımlanmıştır. Siz para yatıracak, talep formunu açacak, dolduracak, kontrol edileceksiniz.

Doğruluğundan emin olduktan sonra, finansal departmana inceleme, onay için göndereceksiniz. Gönderdiğiniz andan itibaren, maksimum 5 dakikada para hesaba geçer.

Yorum Yap