Betturkey Giriş

Betturkey giriş işlemini Türkiye IP adreslerinden yapma konusunda problem yaşıyor iseniz, endişelenmeyin. İstediğiniz bir gün ve saatte, hakkında kapatılma kararı verilmiş olmasına rağmen, siteyi rahat bir şekilde görebilir, inceleyebilirsiniz.

Elbette bir hesabınızın bulunması durumunda da yeni ve güncel giriş adresinden derhal siteyi açıp, kullanmanız mümkün olacaktır.

Betturkey Giriş Problemi Neden Yaşatıyor?

Giriş problemi, Türkiye ve Türkiye gibi birkaç ülkede yaşanan bir sıkıntıyı işaret etmektedir. Elbette biz bu bölümde sizlere, Türkiye açısından betturkey giriş problemi neden yaşatıyor?

Sorusunun karşılığını anlatacağız. Socas International B.V  betturkey sitesini kuran ve işleten ticari işletme yani Limited Şirketidir.

Bu şirketin ticari varlığını, Hollanda Antilleri hükumeti üzerinden elde ettiği görülecektir. 80 48 sitenin elinde bulunan lisans belgesidir. Bu lisans belgesinin Hollanda Antilleri denetleme komisyonu üzerinden alındığı görülecektir.

Betturkey Giriş

Hollanda ve Kosta Rika, Almanya ve İngiltere gibi 57 farklı ülkede ve Avrupa’nın genelinde 92 farklı ofiste, betturkey makinaları kullanılıyor olmasına rağmen, yasal açıdan site ve şirket tanınmasına rağmen, Türk yasalarına istinaden Türkiye’de tanınmaz ve kabul edilmez.

Sadece bu gerekçeye istinaden kapatılır. Bilgi teknolojileri iletişim kurumu kapatılma kararı ile birlikte, giriş problemi yaşanır.

Betturkey Nasıl Giriş Yapılır?

Betturkey sitesi hakkında bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından erişim engelleme kararı verildikten sonra, betturkey nasıl giriş yapılır?

Bu konudaki seçenekler, DNS ile giriş yöntemi, VPN ile giriş yöntemi ve yeni giriş adresini kullanmak olacaktır. En hızlı, güvenli ve pratik yöntemde bize göre, sizler açısından yeni ve güncel giriş adresini kullanmanızdır.

Betturkey Yeni Giriş Adresi

Herhangi bir gün ve zamanda, betturkey giriş konusunda problem yaşadığınızı görüyor iseniz, yapmanız gereken bahsettiğimiz gibi teknik yöntemler ile uğraşmadan, doğrudan betturkey yeni giriş adresi aracılığı ile siteye erişim sağlamanız olacaktır.

Bu konuda herhangi bir olumsuzluğun yaşanma ihtimali yoktur. Resmi adres ile güvenli bir şekilde erişim sağlamak için, size verdiğimiz yeni giriş adresi şeklinde link üzerinden hareket edebilirsiniz.

Tabii ki bu sitede kendinize bir hesap açmanız ile birlikte, müşteri hizmetleri, e-posta ve SMS üzerinden size yeni adresi gönderecektir. Ayrıca, betturkey Twitter, Instagram YouTube, Telegram ve Facebook gibi resmi sosyal medya hesaplarında da yeni adres yayınlanır.

Yorum Yap