Betturkey Freespin Ne Kadar

Betturkey freespin ne kadar? Promosyonlar ile birlikte, promosyon özelliğine göre farklı bedava dönüş şansının yaratıldığı görülecektir.

Her bir promosyon kendi kuralları dahilinde elde edilmekte ve promosyon kurallarında anlatılmış alanlarda kullanılıp, promosyon üzerinden yani bedava dönüş üzerinden para kazanma şansının yakalandığı görülmektedir.

Betturkey 500 Freespin

Betturkey giriş ve sonrasında ilk kez üyelik sağlayan kullanıcıları için 500 freespin, promosyon olarak verilen seçeneklerden bir tanesidir. 1.000 Türk Lirası değerinde yatırım yapan şahıslar, 500 bedava dönüş alma hakkına sahip olacaktır.

Yatırım işlemi yapılırken, yatırım talebi oluşturma aşamasında, promosyon seçenekleri içerisinden 1000 TL yatırıma 500 freespin promosyonu görülecek ve seçilecektir. Bu işlem yapılmadan, canlı destek üzerinden talep edilmek suretiyle alınan bir promosyon değildir.

Günün istediğiniz herhangi bir anında yapacağınız minimum 1.000 Türk Lirası yatırım ile birlikte, bu promosyonu alma hakkına sahip olursunuz.

Betturkey Freespin Ne Kadar

Betturkey 50 Freespin 

Betturkey 50 freespin promosyon olarak verilen seçeneklerden bir tanesini meydana getirmektedir. Bir üye aynı gün içerisinde toplamda 500 Türk Lirası değerinde ya da daha yüksek miktarlarda yatırım yapar ise, ertesi gün 50 freespin promosyonu alma hakkına sahip olacaktır.

Gün içerisinde elde etme hakkına sahip olduğunuz promosyonlar, ertesi gün otomatik olarak müşteri hizmetleri tarafından hesabınıza aktarılır. Alınan promosyon, gates of olympus ve sweet bonanza dice  oyun seçeneklerinde kullanılmaktadır.

Betturkey Bedava 75 Freespin

Betturkey bedava 75 freespin, yeni ve ilk defa hesap açan üyelerin alma hakkına sahip olduğu promosyon seçeneğidir. Betturkey freespin ne kadar? Sorusunda, yatırım şartsız alınan tek promosyon türünü meydana getirmektedir. Herhangi bir çevrim şartına tabi değildir.

Yeni ve ilk defa hesap açma işlemi ile birlikte, bu işlemin tamamlanması sonucunda, telefon doğrulama işleminin de tamamlanmış olması gerekecektir. Akabinde, 75 Türk Lirası değerinde bedava promosyon ya da bunun yerine 75 freespin alma hakkı ortaya çıkacaktır.

Her ikisini birden almak mümkün değildir. Betturkey freespin  ne kadar konusunda 75 freespin verilen yani bedava dönüş olarak verilen bu promosyon seçeneğini alabilirsiniz. Aldığınız promosyon kullanılır ve üzerinden para kazanma şansı elbette yakalanır. 7 gün içerisinde promosyonu kullanmak zorundasınız.

Bedava dönüş aldığınızda, kullandığınızda ve kazandığınızda, çekim talebi meydana getirmek istiyor iseniz, üyelik hesap bakiyenizi 1.000 Türk Lirası seviyesine çıkarmalısınız. Bu işlemi yaptığınızda, 200 Türk Lirası değerinde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Yorum Yap